12 Przemysław Chudzik, 15 Paweł Antoniów, 7 Jarosław Baran, 16 Paweł Bugira (70'), 13 Damian Łagoda, 11 Paweł Łagoda, 8 Janusz Majka, 3 Stanisław Michałów, 10 Nazar Polianchych, 2 Mateusz Siara, 9 Dawid Stefanko

5 Grzegorz Bocian, 19 Paweł Dziedzic, 18 Ryszard Kopeć, 14 Jacek Kowalczyk, 6 Kamil Noga, 1 Adam Zajezierski, 4 Rafał Zajezierski (70')

Skład podstawowy
1 Kacper Bilinka, 11 Rafał Gębarowski, 4 Piotr Kurzaja (46'), 5 Wiesław Leszczyński (77'), 17 Piotr Michalski, 3 Sylwester Puzio, 15 Kamil Rachwalski, 10 Krzysztof Skotnicki, 16 Piotr Sokołowski, 7 Jacek Szozda, 13 Maciej Wojtak (54')
Skład rezerwowy: 20 Marcin Dłuhań, 14 Daniel Flis (46'), 18 Adrian Kiełbowicz (54'), 8 Konrad Szawiński (77')

RELACJA Z MECZU

90 min. Sędzia kończy spotkanie SZKŁO WYGRYWA ZASŁUŻENIE 3 punkty jadą do MŁYNÓW

77 min. KONRAD SZAWIŃSKI z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY wszedł na boisko.
77 min. WIESŁAW LESZCZYŃSKI z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY opuścił boisko.
70 min. PAWEŁ BUGIRA z LKS SZKŁO MŁYNY opuścił boisko.
70 min. RAFAŁ ZAJEZIERSKI z LKS SZKŁO MŁYNY wszedł na boisko.
70 min. GOL! PAWEŁ ŁAGODA z LKS SZKŁO MŁYNY strzelił bramkę.
54 min. ADRIAN KIEŁBOWICZ z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY wszedł na boisko.
54 min. MACIEJ WOJTAK z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY opuścił boisko.
46 min. DANIEL FLIS z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY wszedł na boisko.
46 min. PIOTR KURZAJA z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY opuścił boisko.
I POŁOWA
30 min. GOL! PAWEŁ ŁAGODA z LKS SZKŁO MŁYNY strzelił bramkę.
22 min. WIESŁAW LESZCZYŃSKI z LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY otrzymał żółtą kartkę.
20 min. GOL! PAWEŁ ŁAGODA z LKS SZKŁO MŁYNY strzelił bramkę.
13 min. GOL! JANUSZ MAJKA z LKS SZKŁO MŁYNY strzelił bramkę.

3 kolejka dobiegła końca. Po pierwszym falstarcie z Korzenicą nasza drużyna nabiera wiatru w skrzydła oby tak dalej. Wczorajsze spotkanie było żywym przykładem iż z meczu na mecz staramy się grać coraz lepiej i skuteczniej. Mimo braku naszego stopera Mateusza Franków udało się nam zachować czyste konto i nie straciliśmy już drugi mecz żadnej bramki strzelając tym samym 5 bramek przeciwnikom. Mecz z Łazowianka Łazy zaczął się od chóralnego ataku gospodarzy którzy rzucili się na nas jak wilki na bezbronne owce nie dając nam przyjąć piłki. Po 5 minutach zapał gospodarzy na dobry wynik mógł skrócić nasz napastnik Paweł Łagoda, który w sytuacji sam na sam nie trafił w światło bramki. Co nie udało się Pawłowi udało się debiutującemu w naszych barwach Januszowi Majce który bez skrupułów wpakował piłkę do siatki gości i otworzył wynik. Po straconej bramce drużyna z Łazów poderwała się znowu do ataku i nastawiła się na strzały z dystansu lecz każda z uderzonych piłek lądowała daleko poza pole gry. w 20 minucie nasz środkowy pomocnik Nazar Palianchych wykorzystał luki w środku boiska i lekkim lobem podał do P. Łagody który tym razem wychodząc sam na sam z bramkarzem w 100% zrehabilitował się podwyższając wynik na 2:0, Od tego momentu zaczęła się dominacja Szkła Młyny i w 30 minucie było już 3:0. Wynik do przerwy mógł ulec podwyższeniu nawet do 6 lecz szczęście było po stronie gospodarzy. Druga odsłona meczu to jak można było się spodziewać zaczęła się od ofensywnego ataku  Łazowianki i próby zmiany wyniku co mogło się im udać lecz brak pomysłu na wykończenie akcji sprawiło ze nadal nasz bramkarz zachował czyste konto. w 40 minucie mocnym uderzeniem popisał się J. Majka zmuszając bramkarza gospodarzy do rozpaczliwej obrony wybijając piłkę przed siebie, która wpadała wprost pod nogi P. Łagody i mieliśmy już 4:0 . Była to już ostatnia bramka w tym spotkaniu. W końcówce obie drużyny miały swoje sytuacje lecz żadna nie zamieniła się na gole. Zawodnikiem, który wyróżniał się w tym spotkaniu z naszej drużyny był Dawid Stefanko jego skuteczność i dobra gra na pozycji stopera w dużej mierze przyczyniła się do tego ze nie straciliśmy w tym meczu żadnej bramki dlatego też Dawid zostaje zawodnikiem meczu.

Mecz przebiegał w spokojnej przyjaznej atmosferze za co serdecznie dziękujemy. Życzymy powodzenia drużynie z Łazów w kolejnych ligowych spotkaniach.