Skład podstawowy:12 Przemysław Chudzik 19 Piotr Baran 3 Grzegorz Bocian 16 Paweł Bugira 5 Mateusz Franków (80')
13 Damian Łagoda 11 Paweł Łagoda 6 Kamil Noga 8 Stanisław Michałów 2 Mateusz Siara (60') 9 Dawid Stefanko

Skład rezerwowy: 10 Nazar Polianchych 1 Paweł Dziedzic 15 Paweł Antoniów 7 Jarosław Baran (60') 18 Ryszard Kopeć

88 Grzegorz Guziewicz (60') 4 Tomasz Cienki 22 Aleksander Czyż 16 Michał Fedor 19 Dawid Kuliga (46') 7 Rafał Kycko (60')
3 Paweł Oziębło (46') 10 Sebastian Pawlak 6 Marcin Sobol 8 Marek Soczek 14 Karol Wróbel

Skład rezerwowy: 12 Rafał Strączek (60') 15 Bartłomiej Gliniak (46') 20 Patryk Kiwior (60') 5 Mariusz Kukiełka 17 Bartłomiej Raba (46') 18 Kacper Rop

Relacja z Meczu :

90+2 KONIEC SPOTKANIA JKS wygrywa 10:0 i tym samym przechodzi dalej

80 min. JACEK KOWALCZYK z LKS SZKŁO MŁYNY wszedł na boisko.
80 min. MATEUSZ FRANKÓW z LKS SZKŁO MŁYNY opuścił boisko.
78 min. GOL! Michał Fedor z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
66 min. GOL! BARTŁOMIEJ RABA z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
60 min. Grzegorz Guziewicz z JKS 1909 Jarosław opuścił boisko.
60 min. JAROSŁAW BARAN z LKS SZKŁO MŁYNY wszedł na boisko.
60 min. MATEUSZ SIARA z LKS SZKŁO MŁYNY opuścił boisko.
60 min. PATRYK KIWIOR z JKS 1909 Jarosław wszedł na boisko.
60 min. RAFAŁ KYCKO z JKS 1909 Jarosław opuścił boisko.
60 min. RAFAŁ STRĄCZEK z JKS 1909 Jarosław wszedł na boisko.
60 min. GOL! Marek Soczek z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
56 min. GOL! BARTŁOMIEJ RABA z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
51 min. GOL! BARTŁOMIEJ RABA z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
46 min. Bartłomiej Gliniak z JKS 1909 Jarosław wszedł na boisko.
46 min. BARTŁOMIEJ RABA z JKS 1909 Jarosław wszedł na boisko.
46 min. DAWID KULIGA z JKS 1909 Jarosław opuścił boisko.
46 min. PAWEŁ OZIĘBŁO z JKS 1909 Jarosław opuścił boisko.
I POŁOWA
41 min. GOL! Michał Fedor z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
38 min. GOL! SEBASTIAN PAWLAK z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
32 min. GOL! SEBASTIAN PAWLAK z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
28 min. GOL! Michał Fedor z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.
16 min. GOL! PAWEŁ OZIĘBŁO z JKS 1909 Jarosław strzelił bramkę.

00 min Zaczynamy

Po raz 5 w historii klubu Nasz Zespół rozegrał mecz 1 rundy w ramach Okręgowego Pucharu Polski OZPN Jarosław. Do tej pory gościliśmy drużyny z ligi okręgowej kolejno Granica Stubno, Polonia Przemyśl II, Pogórze Rokietnica, MKS Radymno. Wyniki tych spotkań nie były złe mimo porażek pokazaliśmy ze potrafimy zagrać jak równy z równym i nawet byliśmy blisko wyeliminowania drużyny ze Stubna jak pamiętamy przegraliśmy w dogrywce 3:1 w meczu gdzie sędzia doliczył ponad 10 minut do podstawowego czasu gry. Lecz to już odległa historia. W środę 02:09.2015 r. przyszedł czas na kolejny mecz tym razem poprzeczka została nam postawiona o 4 pietra w górę. Na Stadion w Młynach przyjechał legendarny w naszej okolicy JKS 1909 Jarosław występujący w III lidze lub-podk. Drużyna z gości jak już wcześniej było wspomniane w innym poście to najtrudniejszy rywal jaki gościł w Młynach. JKS przyjechał do nas niemal w całości podstawowym składem nastawiając się na walkę by przypadkiem nie doszło do jakieś sensacji. Jak wiemy sensacji nie było i JKS Jarosław odniósł wysokie zasłużone zwycięstwo 10 :0 aczkolwiek zasłużyliśmy na bramkę honorową co niestety udaremnił nam obrońca gości brutalnym atakiem w nogi od tyłu w naszego zawodnika, który praktycznie wychodził sam na sam. Jak widać z relacji powyżej pierwsze 15 min dotrzymywaliśmy pola gry stwarzając sobie jako pierwsi sytuację podbramkową lecz zawodnik z numer 3 Grzegorz Bocian fatalnie spudłował. Po straconej bramce nasza gra zaczęła powoli tracić na wigorze. Coraz częściej wkradał się chaos oraz gra bez pomysłu. Jakiekolwiek próby ataku kończyły się szybkimi kontrami po których padały kolejne bramki. Wynik spotkania mógł wyglądać trochę korzystniej dla nas gdybyśmy zagrali podstawową jedenastką która na co dzień występuje w meczach ligowych. Dodajmy ze brakowało kilku dobrych zawodników a mianowicie Nazar Polianchych, Stanisław Michałów, Majka Janusz, Paweł Antoniów, Rafał Zajezierski, Łukasz Małanczak oraz Jan Stan. Mecz ten był dla nas dobrą lekcją gry i pokazał ze sporo pracy przed nami na treningach by osiągać takie wyniki jak drużyna z Jarosławia. W tym meczu żaden z naszych zawodników nie wyróżnił się jakoś specjalnie wiec tym razem  nie wyznaczymy zawodnika meczu lecz cała drużynę, która mimo wysokiej porażki zagrała dobre spotkanie. Wielkie dzięki dla przeciwnika za dobrą  w miarę spokojną grę bez większych przykrości po obu stronach. Na szczęście obyło się bez kontuzji, dlatego też śmiało możemy przystępować w pełnych składach do meczów ligowych my odpowiednio z Wisznią Nienowice a JKS z Tomasovia Tomaszów Lub. Życzymy zwycięstwa w lidze jak również w całej edycji Pucharu Polski OZPN Jarosław 2015/2016