Szkło wraca do gry

Nasz zespół zmierzył się dzisiaj z drużyną z Miekisza Nowego i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 1:0 .

Skład:

Przemysław Chudzik(b) , M. Franków, P. Antoniów, D. Łagoda, M. Siara ( 75min R. Kopeć) N. Polianchych, K.Noga, D. Stefanko, P. Bugira, P. Łagoda

Zawodnik Meczu Paweł Bugira

Gra od początku spotkania przebiegała pod nasze dyktando w ciągu 15 minut zespół Gości nie przeprowadził ani jednej akcji pod naszą bramkę. W późniejszych minutach gra zaczęła się wyrównywać ale żaden z zespołów nie wykorzystał sytuacji i do przerwy wynik wynosił 0:0 W drugiej połowie to klub z Młynów znowu przejął inicjatywę i tylko nasz odwieczny wróg czyi "brak skuteczności" sprawił ze wciąż było 0:0 . Wynik uległ zmianie kiedy to po pięknym zagraniu od pomocnika Nazara do siatki gości trafił Paweł Bugira i tym samym ustalił wynik na 1:0. Po straconej bramce LKS Miekisz Nowy ruszył do ataku i chciał odrobić straty co mogło się im udać ale dobrze grająca i zorganizowana dzisiaj obrona naszego Klubu uniemożliwiła im jakiekolwiek próby zmiany wyniku. Dzisiejsze zwycięstwo sprawiło ze po zeszłotygodniowym falstarcie wracamy do gry. Zapraszamy na kolejny mecz w niedziele na stadionie w Łazach gdzie pojawi się nasz nowy zawodnik.